Wskazówki dotyczące poprawy w całym domu poprzez projektowanie!


Ken: Tiffany jest starszym inżynierem w dziale jakości wody w Lexington (KY). Jeśli jesteś dobrym właścicielem psa, nie zniechęcaj się. Drżę, kiedy przekraczam mosty i widzę mroźną, szybką wodę.

Niedawno uczestniczyłem w nowym kursie odświeżającym w zakresie odpowiedniego szkolenia psów. To nie było moim celem, ale kilka okoliczności sprzyjało mi na drodze do reedukacji. Wszystko zaczęło się, gdy moja żona wróciła do domu w sobotnie popołudnie i wspomniała, że ​​znalazła psa, który błąka się swobodnie. Opuściła go w domu naszych dzieci. Plan polegał na tym, że mogli umieścić znaki, aby spróbować zlokalizować właściciela, gdy pies pojawił się w pobliżu.

Ciesz się architekturą: przy złej pogodzie zobacz ją od strony środkowej! Istnieje kilka budynków, które mogą chodzić wewnątrz odkryć wspaniałe umiejętności architektoniczne. Wspomniałem już o galeriach. Spróbuj oddziału Royal Bank of Scotland przy 36 St Andrews Pillow. Po prostu chodzenie przez wejście, może całkiem nieźle, przejść przez salę bankową i spojrzeć na absolutny sufit. Inne wspaniałe sale bankowe to przede wszystkim bary i restauracje, od Dome i Centotre, które znajdują się na George Street.

Powinienem wiedzieć, że coś się działo, gdy rozwinęła, jak słodki i bystry był ten pies i miała nadzieję, że właściciel zostanie wkrótce odkryty. Już postawiliśmy psa, Spoofy’ego i dwa koty, Blackie i Baby, zamiast miejsca zamieszkania. I każdego dnia oni więcej niż zapewnili wystarczającą przygodę.

Q .: Trzy częściowe pytanie: Jesteśmy tu dzisiaj, aby porozmawiać z Robie House. Po pierwsze, gdzie jest to zauważone? Dlaczego ta struktura jest istotna w architekturze terenowej? Jak było postrzegane na twoje czasy?

Bezpieczeństwo przede wszystkim: upewnij się, że kwiaty, z których korzystasz, nie miały kontaktu z chwastobójcą ani innymi szkodliwymi czynnikami. Ten projekt stworzył wykorzystanie w ekologicznym ogrodzie. Ponadto, niektóre kwiaty są toksyczne, być może trujące, więc nadzoruj swoje dzieci, aby upewnić się, że nie umieszczają ich w swoich ustach i dokładnie myją ręce po zabawie w ogrodzie. Niektóre badania pokażą, które kwiaty są toksyczne, a które powinny być oczyszczone.

Aby razem z treningiem na skrzyni, niech twój pies zostanie powiązany z jego tkaniną. Pozwolić mu na używanie i wychodzenie lub może tam też karmić psa. W tym celu pies nauczy się, że ten konkretny stan będzie dodatkiem dokładnie tam, gdzie może być bezpieczny, jako bardziej wygodny. Pamiętaj, że skrzynia musi być wystarczająco duża, by odejść, aby twoja krążąca krew krążyła mniej niż na śmieci.

Poszukaj razem drzwi w krysztale. Znajdź to, weź kolejny czysty oddech i wejdź do środka. Wypełnia to kolory i czujesz, że wszedłeś w kalejdoskop. Wirują i przesuwają się wokół klientów. Każdy samolot zaczyna wyglądać jak droga w innym miejscu i czasie. Poświęć trochę czasu, aby czerpać przyjemność z wszystkich niuansów.

W pobliżu znajduje się piękny ogród, w którym można odprężyć się, słuchając tropikalnej energii. Mam nadzieję, że podobał ci się mój przewodnik po krajowym pomniku, zapoznając się z 13 stanami Malezji i ucząc się trochę o historii Malezji.